Missoni Kumaş Nedir?

Süper Missoni Kumaş Orange S1

Missoni Kumaş Bazı kumaşların mevsimi vardır, karşınızda dört mevsimin vazgeçilmez kumaşı; Missoni. Bir düğünde veya sıradan bir günde… Her anda Missoni kumaşının şıklığını üstünüzde taşıyabilirsiniz. Elbise, bluz, abiye, gece kıyafetleri gibi say say bitmeyen giysi çeşitlerinde kullanılan missoni kumaş ile tanıştığınıza memnun olacaksınız. Üstelik KUMAŞKAPIMDA güvencesiyle kapınızda.

Taşlanmış Kumaşlar

Taşlanmış Koton Kumaş Soft Kayısı S1

Taşlanmış Kumaşlar Nelerdir? İyi giyindiğimiz zaman, kendimizi daha özgüvenli hissederiz. İyi giyinmenin sırlarından biri de taşlanmış kumaşlar… Kırışmayan, iç göstermeyen, dökümlü ve her bakımdan eşsiz olan taşlanmış kumaşlar ile birçok giysi dikilebilir. İster şık bir elbise isterseniz de kendine baktıran bir ceket. Üstelik KUMAŞKAPIMDA güvencesiyle kapınızda.

Cupra Kumaş Nedir?

Gül İpek Cupra Kumaş Fuşya S1

Cupra Kumaş Cupra kumaş, kendine has yapısıyla hem üstünüzde hem de ruhunuzda iyi durur. Yumuşak ve akışkan yapısıyla birçok farklı amaç için kullanılabilir. İster güzel bir elbise, isterseniz de şık bir etek… Üstünüze yapışmayan, cildinize nefes aldıran yapısıyla her zaman ilk tercihlerden biri. Üstelik KUMAŞKAPIMDA güvencesiyle kapınızda.